Kurumsal

 

Gediz Ambalaj San.ve Tic.A.Ş, 1982 yılında Kütahya’nın Gediz ilçesinde yaklaşık on bin ortağın bir araya gelmesi ile Türkiye’nin ilk ve tek polipropilen çift katlı oluklu levha fabrikası olarak kurulmuştur.
İştiraki olan Gediz Plastik A.Ş ile birlikte Kalite Yönetim Sistemi ile faaliyet gösteren fabrika, 6 adet italyan malı üretim hattı, levha şekilllendirme üniteleri ve geri dönüşüm tesisi ile Avrupa'nın en büyük üreticilerinden biridir.

 

 Neden Gediz Ambalaj?

 

Sektöründe Avrupa’nın en büyüklerinden biri,Türkiye’nin ilk ve Lider kuruluşudur. Yüksek üretim kapasitesi ile ulusal ve uluslar arası pazarda dünya standartlarında hızlı talep karşılama gücü vardır. Uzun yıllara dayanan deneyimi ve referansları vardır. Geniş müşteri odaklı üretim planlama ve ürün geliştirme kapasitesine sahiptir. Projelendirme ve hızlı ilk örnek üretimi vardır. Ürün çeşitliliği sunabilme kapasitesine sahiptir. Satış sonrası garanti verilir.

 

 Vizyonumuz

Uluslararası kalite standartlarında,değişken müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri en kısa zamanda sunarak,sürekli müşteri memnuniyeti ilkesi ile dünyanın en büyük pp levha üreticisi olmak.

 Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ve sürekli gelişimi temel ilke olarak benimseyerek, farklı sektörlerden ve global şirketlerden oluşan müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten, bu amaca ulaşabilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip edip kaliteyi ulaşılması gereken son nokta değil, devamlı gelişme ve süreklilik olarak tanımlayarak pazar standartlarını belirleyen, üretimini hızlı ve güvenilir şekilde dünya standartlara uygun olarak gerçekleştiren bir şirket olmaktır.

 

 

 

 İştiraklerimiz

 Referanslarımız

 Projelerimiz

İnovatif Polipropilen Levha Projesi

Gediz Ambalaj kalite ve güvencesindeki üretim anlayışımızla, yeni sektörlere de üretim gerçekleştirebilmek amacıyla “İnovatif Polipropilen Levha Projemizi” faaliyete geçirdik. Şirket bünyemizde uyguladığımız AR-GE  politikalarımız doğrultusunda geliştirdiğimiz inove edilen ürünlerimiz sayesinde “Ülkemizin ithalat bağımlığını azaltıp ihracat potansiyelini artırılma” konusunda Gediz Ambalaj olarak katkı sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Proje Detayı >>